AK Parti İzmir İl Başkanlığından İstok’a ziyaret

AK Parti İzmir İl Başkanımız Sn.Kerem Ali SÜREKLİ ve Yönetim Kurulu Üyelerini İzmir Sivil Toplum Kuruluşları Platformu Olarak Ağırladık .

 

Adalet ve kalkınma partisi (AKP)  İzmir İl Başkanlığından İstok’a ziyaret gerçekleşti. AK Parti İzmir İl Başkanı Sn.Kerem Ali SÜREKLİ ve Yönetim Kurulu Üyelerini İzmir Sivil Toplum Kuruluşları Platformunu ziyaret ettiler.

İzmir Sivil Toplum Kuruluşları Platformu dönem başkanımız Ali KÖSTEPEN bey “ziyaretin bizleri mennun ettiğini platformumuzun faliyetlerinden ve 2020 projelerimiz hakkında bilği paylaşımında bulunduklarını kaydetti.”

ayrıca başkanımız Ali KÖSTEPEN bey “İzmirimizle ilgili projelerimiz hakkında bilgiler verdik karşılıklı istişare ederek verimli bir görüşme gerçekleştirdik. Nazik ziyaretleri için teşekkür ediyoruz.”

AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Sn. Ali SÜREKLİ “İSTOK İzmirimiz için gerçekten güzel çalışmalar yapmakta hemen hemen 100 yakın dernek ve vakfı bir arada tutuyor. dernek ve vakıflar arasında bir köprüolup müşterek faliyetlerde bulunuyor bu gerçekten takdire şayan bir oluşum. İzmir Sivil Toplum Kuruluşları Platformu dönem başkanımız Ali KÖSTEPEN bey bu konuda takdir ediyorum ve başarılarının devamını diliyorum.

ziyaret hediyeleşme ve ikramdan sonra sona erdi.